» بهترین هتلهای ایران از نگاه تریپ ادوایزر

بهترین هتلهای ایران از نگاه تریپ ادوایزر

بهترین هتلهای ایران از نگاه تریپ ادوایزر

هتل بوتیک سرای عامریها کاشان

هتل بوتیک سرای عامری ها با بیش از 200 سال قدمت، در سال 2014 مورد بازسازی شد تا به عنوان یک هتل سنتی مورد استفاده قرار بگیرد. فاصلة این هتل از مهمترین اماکن تاریخی کاشان کمتر از 15 دقیقه پیاده روی است هتل زیبای سرای عامریها دارای 2 طبقه و 27 اتاق است که هر کدام به سبک سنتی با شکوهی چیده شده و مجهز به امکانات رفاهی با کیفیت بالایی هستند.

هتل بوتیک درب شازده شیراز

هتل بوتیک درب شازده پس از انجام طراحیهای خاص و بازسازی دقیق بر روی خانه ای از دوران قاجار ساخته شده است چیدمان این هتل بوتیک ترکیبی از سبک سنتی ایرانی و معماری مدرن است در این هتل بوتیک 8 اتاق وجود دارد. هر یک از اتاق ها زیبایی متمایزی دارند و با امکاناتشان نیازهای شما را بر حسب سلیقه تان برآورده خواهند کرد.

هتل اسپیناس پالاس تهران

هتل پنج ستاره اسپیناس پالاس در یکی از بهترین مناطق مسکونی و تجاری تهران واقع شده است هتل در مجموع 400 اتاق دارد که هر یک به زیبایی طراحی و چیده شده و با کیفیت ترین امکانات رفاهیی را در اختیار شما قرار می دهند سبک .معماری این هتل مدرن بوده و در ساخت آن از مصالح و مواد مرغوب اروپایی استفاده شده است

هتل پارسیان آزادی تهران

هتل پارسیان آزادی در یکی از بهترین مناطق پایتخت قرار گرفته است .هتل در مجموع 475 باب اتاق دارد. امکانات و راحتی اتاقها و سوییت ها، باشگاه ورزشی و استخر مطابق با استاندارهای جهانی، سالن های کنفرانس بزگ و مجهز و حمام سنتی از ویژگی های منحصر به فرد این هتل هستند.

هتل باغ مشیر الممالک یزد

هتل باغ مشیر الممالک سیزده هزار متر مربع مساحت دارد. این هتل در باغ مشیرالملک که متعلق به دوران قاجار می باشد واقع شده است. هتل دارای اتاق های یک نفره، دو نفره، سه نفره و حتی چهار نفره است. علاوه بر امکانات اقامتی و رفاهی موجود در اتاق ها جهت فراهم نمودن آسایش شما، توجه به جزئیات در چیدمان و زیبایی فرش و مبلمان اتاقها شما را حیرت زده خواهد کرد.

هتل داد یزد

هتل چهار ستاره داد در قلب شهر یزد و در مجاورت معروف ترین اماکن تاریخی این شهر واقع شده است.این هتل یکی از نمونه های بارز معماری ایرانی است. هتل در مجموع 88 اتاق داردو با آنکه هر یک به شیوه ای سنتی طراحی و چیده شده اند امکانات مدرن رفاهی بینطیری را در اختیار مسافرین قرار می دهند.


فرم ارسال نظر