مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» معرفی هتل سنتی اصفهان

معرفی هتل سنتی اصفهان

با صفاترین اقامتگاه سنتی اصفهان


هتل سنتی اصفهان یکی دیگر از اقامتگاه های سنتی شهر اصفهان است که زیبایی خاصی دارد. بیشتر جلوه و جذابیت این بنا را می توان مرهون حیاط باصفای آن دانست. وقتی وارد این بنا می شوید و سرسبزی و طراوت گل های حیاط را نظاره گر هستید، حالی عجیب وجودتان را فرا خواهد گرفت که وصف نشدنی است.

حضور در چنین حیاطی و اقامت در آن، می تواند لذت بخش ترین قسمت سفر تان به اصفهان باشد. هیچ چیز بهتر از آن نیست که در شهری به وسعت تمام تاریخ ایران، درون یکی از جاذبه های تاریخی سکونت داشته باشید. هتل سنتی اصفهان یادگاری از دوران صفویه است که معماری بی نظیر آن سوژه عکاسی بسیاری از مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی این اقامتگاه می باشد. از دیگر ویژگی های هتل سنتی اصفهان باید به فاصله اندک آن به میدان نقش جهان اشاره کرد.


حضور در هتل سنتی اصفهان موجب می شود شما اقامت در منزلی را تجربه نمایید که ۴۵۰ سال قدمت دارد و بسیار ارزشمند می باشد. آنچه باعث تمایز شما مهمانان عزیز با سایر افراد می شود، استفاده و بازدید از حیاط اندرونی این مجموعه است. تنها مسافرین و مهمانان این هتل سنتی می توانند در کنار حوض زیبای این حیاط زیبا بنشینند و نظاره گر معماری منحصر به فرد این خانه باشند. به عبارتی دیگر، حیاط اندرونی هتل سنتی اصفهان فقط مختص مهمانان بوده و ورود برای عموم آزاد نمی باشد.


امکانات هتل سنتی اصفهان


هتل سنتی اصفهان در میدان نقش جهان، خیابان حکیم، کوچه هفتم (کوچه باغ قلندرها) واقع شده است و دارای: کافی شاپ، شانزده واحد اقامتی، صندوق‌امانات، خدمات خشک‌شویی، پارکینگ غیر مسقف، تلویزیون، مبل نشیمن، کتری برقی، یخچال، حمام اختصاصی و سرویس‌بهداشتی در همه اتاق‌ها اشاره کرد.

معماری این بنا به صورت گچبری های زیبا، طاق ها، شیشه های رنگی، درب و پنجره های چوبی می باشد. نکته مهم تر آنکه، در طول مرمت و بازسازی هتل سنتی اصفهان سعی شده است تمام ویژگی های ظریف و خاص بنا حفظ گردد تا این منزل به عنوان میراثی از دوران صفویه همچنان پا برجا باقی بماند. در این بنا هم افرادی که تنها سفر می کنند، هم زوج ها و هم خانواده های پر جمعیت می توانند در بهترین اتاق های این هتل اقامت داشته باشند و از حضور در این منزل لذت ببرند.

اما بشنوید از رستوران و چایخانه سنتی این هتل زیبا؛ در حیاط بیرونی هتل می توانید روی صندلی های زیبا و راحت بنشینید، از فضای دل انگیز حیاط و هتل لذت ببرید و با مشاهده منو، هر آنچه باب میل تان است را سفارش دهید. انواع غذاهای ایرانی، محلی و نوشیدنی ها در این مکان سرو می شود.


نظرسنجی مسافران و مهمانان این اقامتگاه


مهمانانی که در هتل سنتی اصفهان اقامت داشته اند، به این هتل امتیاز ۲/۴ یعنی خیلی خوب را داده اند. در میان فاکتورهایی که مورد نظرسنجی واقع شده اند، فاکتور خوشرویی و رفتار کارکنان با امتیاز ۷/۴ بیشترین نمره را دریافت نموده است، در رتبه بعدی رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا امتیاز ۵/۴ را دریافت کرده است و فاکتورهای بعدی به ترتیب شامل: وضعیت نظافت امتیاز ۴/۴، موقعیت مکانی و دسترسی ۳/۴، کیفیت اقامتگاه نسبت به قیمت و کیفیت غذا و پذیرایی امتیاز ۴ و امکانات اقامتگاه ۹/۳ می شود.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده